Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jelenleg tanulói jogviszonyban...

Jelenleg tanulói jogviszonyban vagyok még, de már tervezek kiiratkozni és inkább fizetem magam után a TB-t, mert kb 2 hónap múlva érkezik a baba. Utána is kell még fizetni vagy ez alanyi jogon jár?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ellátást kapsz a gyerekre, addig nem kell fizetni.
2020. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de miért akarsz kiíratkozni? Fizetős?
2020. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert eddig folyamatosan vittem orvosi igazolásokat, aztán mondta a tanár, hogy táppénzes papírt vigyek. Most meg kitalálta, hogy mégis orvosi igazolás kell és visszamenőleg 3,5 hónapra kéri az összes táppénzes helyett. A másik ok, hogy hetente kell bevinni és messze lakom az iskolától tömegközlekedni nem szeretnék, mert gyenge az immunrendszerem (kb. végig beteg voltam a 32.hét alatt) vezetni meg már nagy hassal nem merek.
2020. jan. 21. 22:01
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem rugalmas az iskola, tehát postán, sehogy máshogy nem lehet elküldeni.
2020. jan. 21. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen tanulói jogviszony? Diplomás gyed-re jogosult lennèl ezáltal? Mert ha igen, akkor nem ajánlatos kinelentkezned.
2020. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!