Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyszeri anyasági támogatáshoz...

Egyszeri anyasági támogatáshoz mi kell? Kitől kell kérni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesgondozásra járni minimum 4alkalommal és a védőnő állít ki egy igazolást.
2020. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülésig min. 4 alkalommal kell megjelenni terhesgondozáson(orvosnál), aki a kiskönyve beírja és lepecsételi, szülés után kaptam még egy papírt róla a kórházban azzal kellett menni az államkincstárban, de ha jól emlékszem azóta már kormányablakban is lehet intézni.
2020. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Védőnő ( nekem az orvosom is) állít ki egy igazolást a 4 gobdozásról.


Többi a 15. Pontban olvasható


[link]

2020. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták, min. 4 alkalommal jelen kell lenned terhesgondozáson, illetve egy igazolást kell kapnod, amit aztán a MÁK-nál vagy a kormányablakban le kell adni.

Nekem nem a védőnő adta, hanem a kórházban állították ki (szülés előtt le kellett adnom az összes vizsgálati leletemet és a várandós kiskönyvet, aztán amikor hazamenetelnél visszaadták azokat, köztük volt az igazolás meg a zárójelenrés, stb)

2020. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!