Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hova kell kudlenem a gyes...

Hova kell kudlenem a gyes igenylest, pontosan? Cimet irjatok legyszives ne azt hogy hol nezzem meg, mert van vagy 5t cime a neten, nem boldogulok. Koszonom?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapu hozzáférésed, akkor a MÁK honlapján a legegyszerűbb, én mindkét gyerekkel szoptatás közben intéztem el a támogatásokat. 😊
2020. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Magyar államkincstár.

Vagy a lakóhely szerinti illetékes járási hivatalnak.

Esetleg ügyfélkapun keresztül add be.

Vagy kormányablakon keresztül is beadhatod.

2020. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs ugyfelkapum. Levelben szeretnem , 2 eves gyerekkel nem utazok egy napot a kovetkezo varosba ahol lehetne nyitni . ...
2020. febr. 7. 10:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Debrecen lenne ahova kell de pontos cimet nem tudomkibogaraszni
2020. febr. 7. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Googléba beirtam hogy Debrecen kormányhivatal és kiadta a címet.2 évessel mi a gond hogy utaznod kell?én 2 évessel bárova el tudtam menni,nem volt gond
2020. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egesz napos tortura , babat varok es faraszto , most nekem , busz indulasok sem a legjobbak. Megtalaltam koszonom.
2020. febr. 7. 10:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha új típusú, e-személyid van, akkor az ügyfélkapu nyitáshoz sem kell utazni sehová.
2020. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso , ezt nem tudtam hogyan kell??
2020. febr. 7. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Magyar Államkincstár Családtámogatási Osztály 4026 Debrecen Hatvan u.15.
2020. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
E-személyivel itt tudsz regisztrálni: [link]
2020. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!