Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szasztok. Véleményetek? Kis...

Szasztok. Véleményetek? Kis fiam szív betegen született tartósan beteg

Figyelt kérdés

Eddig csak kiemelt családit kaptam, meg férjem ment el gyedre.Napokba egyik ismerősöm mondta hogy kaphatok kis fiamra Gyodot (amikor le jár férjemnek a gyede áprilisba) be mentem a hivatalba ott azt mondtak hogy igen 124ezer jár de abol csak 110et kapok a nyugdíj járulék miatt..

Az a kérdésem lenne hogy vissza menoleg nem kapok Gyodot?? mert lasan 2 éve hohy meg született és nemtudtam dolgozni menni a műtétek miatt.

Még tudja e valaki hogy a Gyodbol fizetik e a TB-m?


2020. febr. 17. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nem fizetnek.
2020. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:/.. oké köszi

de a TB -met is fizetni fogják?

2020. febr. 17. 23:35
 3/6 A kérdező kommentje:

Még az a kérdésem lenne hogy ügye férjem ment el gyedre ahogy a kis fiam be töltötte a 6 hónapot

És ő a gyed melett el ment vállalkozókhoz dolgozni pár órába volt bejelentve.

Most egy cégnél van de mint külsős pár órába van bejelentve áprilisba vissza kell menni az eredeti munka helyére de nem akar hanem itt ahol most van ott akar maradni. Hogy mondjon fel a másik cégnél hogy itt a vállalkozónál ne rúgják ki??

2020. febr. 17. 23:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nemtudom hogy az eredeti munka helyén van e felmondási idő mert ha van akkor le kell dologznia és kirugjak innen is meg onnan is
2020. febr. 17. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

2 éves szívbeteg gyermek mellett ne ez legyen már az elsődleges... Nekem is szívbeteg az egyik gyerkőc, bele se gondoltam, milyen juttatás “járna” emiatt, örülök, hogy a körülményekhez képest jól van, meg hogy egyáltalán életben van.


A férjed felnőtt ember, döntse el, hol akar dolgozni, a másik helyen pedig rendezze a jogviszonyt. Te pedig koncentrálj a kisfiúra.

2020. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy visszamenőleg pénzt kapnál? A férjed kapja az ellátást a gyerekre, neked miért is járna?
2020. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!