Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi pótlék igényléstöl...

Családi pótlék igényléstöl számítva hány nap mire utalnak? Kinek mikor jött? Február 17 én igényeltem Ügyfélkapun

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd csak márciusban kapod meg a februárit. Pontosan március 3.-án ha bankkártyára kérted.
2020. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minden hónap első munkanapján utalnak. Ha vidék, és gyors a Kormányhivatal akkor hétfőn. Ha valamiért nem futott át az igénylés akkor következő hónap eleje és visszzmenőlegesen a jogosultság napjától egyben.
2020. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Január 20án kaptam meg a határozatot, még nem utaltak. Azt írták március 3ig utalnak. Anyasagit se kaptam még meg.
2020. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tuom ha nem adtad be az igénylést hó közepéig akkor a másik hónapban még nem kapsz csak utána lévő hónapban.
2020. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!