Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akit érint a gyed/gyes meghoss...

Akit érint a gyed/gyes meghosszabbítása a járvány idején, ti megkaptátok a teljes összeget? Én kevesebbet kaptam.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Fenn van a neten, hogy nem egyben fogják utalni...


koronavirus.gov.hu

2020. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az Államkincstár oldalán van fent, de bemásolom, ha valakit még érdekel


[link]


“Azon személyek részére, akiknek a GYES-GYET folyósítása 2020. március 11-én vagy ezt követően szűnt meg, a veszélyhelyzet idejére ezen ellátások – külön kérelem nélkül – továbbfolyósításra kerülnek. A 2020. március 11-31. közötti időszakra az utalás 2020. április 6-án történik, amely a bankszámlákon 2020. április 7-én kerül jóváírásra, a postai úton továbbított ellátásokat pedig 2-3 nap múlva kézbesítik a jogosultak részére.“

2020. ápr. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!