Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi adókedvezményről...

Családi adókedvezményről kiállította az igazolást a nőgyógyász, ezt bármikor leadhatom? Van ennek valami érvényességi ideje?

Figyelt kérdés
Még nem jelentettem be a munkahelyen a terhességet, ezért még nem adnám le a papírt, de már kiállította. Leadhatom akár hetek múlva is? Tudja valaki?

2020. ápr. 29. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs érvényességi ideje. Az csak egy igazolás, hogy a terhesség betöltötte a 91. napot.
2020. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen, én pl kB 6 hós terhesen kértem, mert folyton elfelejtettem, pedig már rég kaptuk a kedvezményt.


Amúgy nem is kell leadni.

Neked kell megőrizni, ha esetleg Nav ellenőrzésed lenne.


Persze sok helyen kérik, de hivatalosan nem kell leadni.

2020. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utánanéztem, valóban nem kell leadni csak a nyilatkozatot , hogy mikortól kérem.

Ezt meg akkor jól elrakom, hogyha kell meglegyen. 🙂

2020. ápr. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!