Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan igényeljek egyszerre...

Hogyan igényeljek egyszerre gyest és csedet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Leirom lenyegretoroen, remélem tud valaki segíteni.


2020. Július 20an lesz a kislányom 2 éves. Ő utána szeretném a gyest igényelni, meg jelenleg gyeden vagyok vele. Közben babát várok, akivel augusztus 5re vagyok kiirva, akivel jelenleg veszélyeztetett terhesség miatt tappenzen vagyok. Ha megszuletik, ő utána igénylem a csedet. Na most, ahhoz hogy tappenzre mehessek a magzattal, kérnem kellett a fizetés nélküli szabadságom megszunteteset meg februarban. Hogyan kell ebben az esetben igényelni a gyest, amihez elvileg kérnem kell a fizetés nélküli szabadság folytatását, ért valaki ehhez?


2020. jún. 29. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell kèrned a fizetès nèlküli folytatását. Gyes mellett lehet dolgozni. Simán megigènyled a gyest, ès ennyi.
2020. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt ennyire tulbonyolitani. A GYES-t a MÁK folyósítja és nekik édes mindegy, hogy dolgozol e mellette vagy nem- ilyen szempontból ugye a tp is ide számít. Uh nem kell ezzel többet mókolnod, mint meg igényelni a GYES-t a MÁK-nál.
2020. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!