Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A babaváró hitelt küldhetik...

A babaváró hitelt küldhetik ugy hogy 5millió az én számlámra és 5mill. a férjem számlájára kerűljön, vagy hűlye ötlet?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 05:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyik fél számlájára érkezhet.
2020. nov. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

akkor elvileg annak is kell visszafizetnie azaz rajta van a felelősség?

legalábbis a felelősség nagyobb része?

2020. nov. 30. 05:57
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét félen ugyanakkora felelősség van, de nem fogják 8 fele küldeni. Nyissatok közös számlát, vagy ha ennyire gyenge lábakon áll a házasság, inkább ne vegyetek fel.
2020. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Amíg ennyire nem tudod mi fán terem a hitel, ne vedd fell.

Az felel a köcsön visszafizetéséért aki egyetemleges adós vagy adóstársként aláírta a szerződést.

2020. nov. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van adós meg adóstárs. nyilatkozni kellett kitől vonják a törlesztőrészletet, nyilván ha tőle nem tudják vonni, akkor a másik féltől probaljak.

Egyébként házasságban vágyó közösség van, másrészt meg közös lesz a hitel, szóval ha nem biztos egymásban anyagilag akkor már a házasságot sem ajánlom, a gyereket meg kevésbé, és a hitel sem a legjobb ötlet.

2020. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Rendben csak ha a férjem számláján van a pénz , akkor ö arra költi amire akarja nekem túl nagy elönyöm nem származik ebből inkább csak a felelősség.


Értem én amit irtok de akkor is más ha pl. neked van pénzed vagy amikor a párod kártyáján van pénz amit csak ritkán, vagy alig használtok.

2020. nov. 30. 07:05
 7/19 A kérdező kommentje:

5ös most látom válaszod

Házasság már van pár éve, csak én a pénzmegosztásra gondoltam h ilyenkor ez hogy szokott lenni..

2020. nov. 30. 07:07
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, nálunk az én számlámra utaltak, mi felujitottunk belőle, és olyankor levettem róla, mikor kellett. Egyébként nalunk nincs te pénzed, én pénzem mert közösen beszéljük meg a költségeket. Nálatok ennyire önző a férjed?
2020. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol a férjed pénzkezelésében, szerintem ne vegyétek fel, mert nagyon ráfogtok fizetni mindketten.
2020. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen kapcsolatba, ahol az egyik fél a másik megkérdezése nélkül elkölti a babavàrót, oda hülyeség hitelt felvenni, meg gyereket vállalni is.
2020. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!