Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehet hűlye kérdés de:ha...

Lehet hűlye kérdés de:ha megigényelem a csedet 28nappal a kiirt időpont előtt akkor betegszabira is elkell mennem?mert ha nem dolgozok 28nappal a szulés előtt akkor a főnökömnek se szeretném h fölöslegesen fizesse utánnam az adót

Figyelt kérdés

Ugy egyeztunk meg hogy megigényli nekem a csedet, de azt nem tudom hogy akkor ez azt jelenti hogy kikell irjon a doki is táppénzre ?

Mert tudom hogy a csedre ha jogosult vagyok csak utólag derűl ki , ami a kérvényezéstől beletelhet 1 hónapba is.

Valoszínű h jogosult vagyok mert van határozott idejű szerződésem , megvan a 365napom is és már majdnem 2hónapja dolgozok ennél a cégnél.

De ha vmi miatt mégsem lennék az akkor erre az időszakra jobb ha táppénzre vennének - az adó szempontjából?



2020. dec. 14. 13:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi
2020. dec. 15. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!