Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyest mikortól igényelhet a...

Gyest mikortól igényelhet a szülő?

Figyelt kérdés
GYEDen vagyok a gyerekemmel. Most kissé összezavarodtam egy oldalon olvasgatva, hogy a gyeddel egyidejűleg igenyelhettem volna a Gyest? Vagy az csak a Gyed után jár ha a gyerekem 2 éves lesz és lejar a Gyed?

2021. febr. 3. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,akkor jár. Ha lejár a 2 év le kell adni a gyes igénylőt
2021. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor lejár a GYED akkor amikor a pici 2 éves lesz utána jár a GYES 3 éves koráig. A kettő egyszerre nem jár.
2021. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hajj. Köszönöm szépen!

Hirtelen elkapott a pánik, hogy több, mint egy éve kaphattam volna, csak elszurtam..

2021. febr. 3. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyest születéstől is lehet igényelni, ez annak van, akinek nem volt elegendő munkaviszonya. 3 éves korig jár. Neked ott volt ehelyett a csed és most ugye a gyed. Ha ez lejár, akkor veheted igénybe a hátralévő egy évre a gyest.
2021. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!