Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a várandósság 8 hónapja...

Ha a várandósság 8 hónapja alatt végig 9-es kóddal táppénzen vagyok, akkor a CSED, GYES, GYED mi alapján kerül kiszámításra? A táppénzes fizetésem alapján vagy a táppénz előtti fizetés alapján?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a CSED 100% lesz, de pl az is a normál fizetésem 100%-a vagy a táppénzes fizum 100%-a?

Ugyan így a GYED, GYES?


2021. febr. 16. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Amikor csedet igényled, visszamennek 3 hónapot. Onnantól visszafelé továbbra is keresnek 180 olyan napot ami bérrel volt lefedve, de legfeljebb az előző naptári év január 1-ig mennek vissza.
2021. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ellátás nem lehet ellátás alapja, a táppénzes napokat átugorják a CSED számításakor. Tehát a táppénzed előtti munkabéred lesz az alapja.
2021. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok miért is lettem lepontozva? Pontosan az a metódus amit írtam.
2021. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!