Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért kampányolnak annyian...

Miért kampányolnak annyian amellett hogy emeljék meg a GYES összegét?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább azt kellene hogy a GYEDET 100% ra emelni és az járjon a gyerek 3 éves koráig
2021. márc. 24. 15:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Te kretén, ha megéled majd a nyugdíjat is visszautasítod ugye?? Ígérd meg!
2021. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
8as akkor te táppénzre se mész soha ugye? Mert akkor élősködnél...
2021. márc. 24. 17:04
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Remélem munkanélküli segélyt se kapsz életedben sem 1-2 hónapig sem.
2021. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
A 8#-as nem csak kretén,hanem egy begyepesedett,megkeseredett buta ember.
2021. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
#11 de fogd már fel a hülye fejeddel, hogy aki gyedet kap az a korábbi munkaviszonya alapján kapja. Milyen élősködő te nyomorult? 7 évet dolgoztam mielőtt terhes lettem, és átlagon felüli fizetéssel mentem el szülni. Fizettem eleget a közösbe, hogy nyugodtan vegyem fel a csedet a gyedet. És te mit tettél le eddig az asztalra? Az értelmi kèpességeidből itèlve az életben nem fogsz jól keresni, tehát sokat adózni sem, innentől kezdve akár be is foghatod. Merazénadómbóóó dumát valahogy soha nem a tehetős réteg nyomatja, hanem az aki adójából egy térkő kockát se lehetne letenni. Teadódbóó....az. bajba lennék abból kéne megélnem.
2021. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Arról meg nem is beszélve hogy ezért jár a csed gyed mert ha valaki bevállja azt hogy teherbe esik, szül egy gyereket, a testét életét kockáztatja, majd felneveli több akár 10 milliós értékben az a gyerek fog dolgozni jó esetben hogy neked bunkókám legyen nyugdíjad mikor majd otthon lopod a napot és nem jársz 89 évesen majd be melózni..Ennyi minimális felfogásod nincs hogy? A csed gyed pedig adóköteles jövedelem, tehát abban a 2 évben is adóztam ráadásul.

Arról meg nem is beszélve hogy a férjemnek és nekem is 600e bruttónk van, 400 ezer adót vonnak le kettőnktől havonta..

Míg ismerek olyan gyerektelen, aki bruttó 210ért dolgozik, azaz 70 ezer adót fizet..

Mégsem rinyálok hogy én mennyivel többet rakok a közösbe..Ne sajnáljad már aztnem a 2 évi pénzt tőlem, nem ezen múlik a te balul elsült életed.

2021. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Na 17, egyre gondoltunk! Pacsi🙋
2021. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
#18 a nyugdíja még csak egy dolog, de vénségére is el fogja várni az összes ilyen nyomorult, hogy legyen ki kiszolgálja a boltba, legyen orvod aki megmenti a tyúkxaros életét, legyen pék aki kenyeret süt hogy legyen mit ennie. De miaz már, hogy ezek a jövöbeni felnőttek most babakènt nem látják el magukat, és egy felnőtt a saját munkabére besorolása alapján "otthonül" velük.
2021. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Na hát ezt én is írhattam volna, pont ezt írtam múltkor egy facebook cikk alatt egy ilyen az énadómbólsemmirekellősködikotthongyeden embernek, akiről sütött az értelem, hogy a férjem kb egymaga annyit adózik havonta!!!!!!, mint amit az ő hozzá hasonló réteg egy egész év alatt..Én is jól keresek most is gyed előtt is, bár nem úgy mint a férjem, de nem is minimálbért.

Úgyhogy ha te sajnálod tőlem ezt a 2 évi pénzt akkor én meg azt mondom légyszíves adózzál be te is annyit a közösbe mint mi, mert olyan nincs hogy mi ennyit befizetünk, te meg alig.. És a te anyád apád akárkid meg rajtunk élősködik a nyugdíjával, meg mikor mész orvoshoz azt hiszed az a kis TB amit tőled vonnak, fut mondjuk egy komolyabb vizsgálatot? Az én férjem marha magas adójából van kipótolva a te vizsgálatod!!! Mert a te adódból aztán nem jutunk messzire..

2021. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
13%
A gyest azt hiszem a minimálbér függvényében állapítják meg. Na ahhoz képest nem kevés a gyes. Szóval ideálisan a fizetések lehetnének magasabbak, de jelenleg az ilyen legyen több a gyes + családi az kb ingyen sör + orokelet szintű követelés.
2021. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!