Hubabuba07 kérdése:

Mennyi pénzre számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónapos kismama vagyok, fél éve vágyok teljes munkaidőre bejelentve (8 óra) előtte 4,illetve 6órába voltam,dolgoztam 1,5 évre visszamenőleg. Anyagiakban ez mit fog jelenteni nekem, a 8órás munkaviszonyomhoz mérten fogok pénzt kapni, vagy nem?

3 hónap múlva szeretnék tappenzre menni, veszélyeztetett terhesség miatt, de még megengedett a munka, mert irodában dolgozom.



#Csed, Gyed, gyes,
2021. júl. 9. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A táppénzt a 8 óràs béred után fogod kapni. A Csedet a szülés előtti 3 hónapot megelőző 180 naptári nap átlagából számolják.
2021. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a Cseded is a 8 órásból lesz számolva.
2021. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
A csed igényléstők visszamennek 3 hónapot és az előtte lévő 180 nap átlagfizuját nézik (ha van közte táppénz, azt átugorják). Szóval a 8 órás fizud lesz az alap.
2021. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt a munkahelyet nézhetik, ahova az igénylés pillanatában be vagy jelentve.

Ebben a munkaviszonyban mennek vissza 3 hónapot, és az az elötti 180napot nézik átlagnak.

2021. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!