Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Véletlenül 1 nappal későbbi...

Véletlenül 1 nappal későbbi dátumot diktáltam be a háziorvosnál a szülés várható dátumaként. Gond lehet belőle?

Figyelt kérdés

Így az "Orvosi igazolás a keresőképtelen (terhességi) állománybavételről" nevű dokumentumon is egy nappal későbbi dátum szerepel. Ez azért fontos, mert onnan számoltuk vissza a 28 naptári napot a csed igényléshez, illetve a táppénz utolsó napját is ez alapján kalkuláltuk.

Nagyon nagy baklövést követtem el ezzel? Nem volt nálam a kiskönyvem, és rosszul emlékeztem, annyiféle dátum hangzott már el az orvosnál, hogy hetek óta ebben a hitben voltam :(



2021. júl. 29. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod őt felhívni?
2021. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagy tragédia, a saját butaságod miatt lecsúszol 1 nap CSED-ről maximum, de egyébként a kiskönyvedet mutasd be legközelebb a helyes dátummal és gondolom módosítja majd.
2021. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy, nem lesz gond.

80% hogy nem azon a kiírt napon szülsz, és végül úgy is az számít.

2021. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Az csak a szülés várható dátuma, még nem biztos hogy akkor fogsz szülni, illetve ha legközelebb mész akkor is módosíthatod
2021. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 napnyi csed kiesés nem probléma, ha most az utalásnál nem kapom meg, meg fogom kapni a jövőben, hiszen fix ideig jár.

Inkább az a kérdésem, hogy vajon összeveti-e ezt valaki valaha a kiskönyvvel, be kell majd még nyújtani másolatot a dátumos oldalról? Ha nem, akkor nem bolygatnám, a könyvelő valószínűleg már intézkedett napközben.

2021. júl. 29. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.
2021. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 féle várható dátum volt. Ötletem sincs melyikre állítottak ki az igazolást és kb soha senki nem is nézte.
2021. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!