Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nekt.ek mennyi a gyed? És ez...

Nekt.ek mennyi a gyed? És ez elég nek.tek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 18:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
87%
Max gyedet kapom és nem sok mindenre elég. Pár hónap múlva megyek is vissza dolgozni gyed extrával.
2021. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Miért gyed extrával? Sima gyedel is mehetsz nem?
2021. szept. 8. 18:33
 3/63 anonim ***** válasza:
88%
Maxot kapok. Ha a férjem nem keresne jobban, nem tudnánk rendesen megélni. Most tanulok baba mellett, hogy ha visszakerülök a munkaerőpiacra, én is többel szálljak be a közösbe.
2021. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy gyűjtőfogalom, hogy egyszerre több juttatásban is részesülhet valaki, ami magába foglalja azt is, hogy gyed időtartama alatt visszamegyek dolgozni és kapom a fizetésem mellé a gyedet is.
2021. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk a férjem veszi igénybe (gyed extra) én fizetetlen szabin vok. A maxot kapjuk így.

Ikrekkel vagyok itthon, és nem, kb semmire nem elég. Márciusban kezdik a bölcsit, és megyek visdza dolgozni. Csak 6 órába tudok így visszamenni, mert van egy ovisom is aki szeptemberben iskolába megy.

2021. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
70%

Én is 175e kapok de nem túl sokra elég.

Nem értem ezt miért nem emeltek miért csak a csedet..?

2021. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
76%

160 ezer forintot kapok, plusz a csp-t, ebből mondhatni megélünk, de nekünk nincs hitelünk.


Kb. 50 ezer megy rezsire és net+telefonelőfizetésekre, 25 ezer tankolásra+15 ezer szervízre félrerakva havonta, átlag 65 ezer a kaja és háztartási cuccok (van konyhakertünk, ezzel rengeteget spórolunk), a maradék 10-15 ezer megy apróságokra.


A férjem fizuja megy a nagyobb kiadásokra, pl. felújításrA.

2021. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
60%
Maxot, de gyed extra, a csed lejártával dolgozom. Megélni meg tudunk belőle a férjem fizuja mellett, de előre lépni nem.
2021. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
64%
Én is a maxot kapom. Most szeptemberben kezdek is megint dolgozni (szintén gyed extrával), hogy legalább így értelmes pénzt kapjak. Ez a 175 ezer ez konkrétan semmire sem elég, a hónap közepén már kb nincs pénz a számlámon.
2021. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 Derjaderja ***** válasza:
62%

Max gyedet, mi külön számlán vagyunk. A gyerekek ruháit, játékait, kozmetikumait, saját ruháimat, saját kozmetikumaimat, tornaóráimat, a családtagok karácsonyi es egyéb ajándékait illetve a zöldség-gyümölcs fogyasztásunkat szoktam belőle fizetni, tankolok, ha nálam jön ki.

Nem igazán elég, mire a 2.gyerek született, jól leapadt, most még a csed miatt van rajta. Egy év múlva megyel vissza dolgozni, az sokkal több lesz azért, majd akkor belefér picivel több.

2021. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!