Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES és családi pótlék egybe...

GYES és családi pótlék egybe érkezik a számlára vagy külön, aki most kapja 1 gyerek után hogyan érkezik az utalás és mekkora az összege?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem valamit elszámoltak, mert én havonta 1x kapok egy annál kisebb összeget, mint amennyit a GYES-re és a családi pótlékra írnak 1 gyerek után. Légyszi, olyanok írjanak, akik ezt kapják most és hogy mennyi az összege. Köszi!
2022. jún. 3. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

GYES összege bruttó 28.500 forint, nettó 25.650 forint. Családi pótlék összege 1 gyermek esetén 12.200 forint, ha egyedül neveled akkor 13.700 forint.

Neked mennyit utalnak?

2022. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyben kaptam. 37.850ft-ot.
2022. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!