Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED-en levő Egyéni vállalkozó...

GYED-en levő Egyéni vállalkozó vagyok (KATA), a kisfiam év végen lesz 2 eves, pont akkor érkezik a tesó. A kicsi után a CSED-et fogom kapni plusz emelt családi pótlék?

Figyelt kérdés
Esetleg aki volt hasonló cipőben, az tudja, h most kb mennyi a CSED, illetve gondolom az elso gyermekem utan csak azt a 28 ezer vagy mennyi Ft-ot fogom kapni 2 eves kora utan, plusz a 26 ezer Ft csp-t es ha jol tudom, CSED mellett akkor most fel évig ismét szüneteltetni kell a KATA-t

2022. jún. 27. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan annyit fogsz kapni a második gyerekre, mint amennyit az elsőre kaptál. Mellette 2x13.300ft a csp +a gyes a nagyra 3 éves koráig.


A könyvelőd kérdezd meg a szüneteltetésről, ahhoz nem tudok szólni.

2022. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 1es vagyok, nem 28, csak 26 valamennyi a gyes
2022. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Feltétlen ertekezem vele, csak kiváncsi voltam elöljáróban. :)
2022. jún. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!