Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az egyszeri anyaságihoz kitől...

Az egyszeri anyaságihoz kitől kell a 4 pecsét?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki beszól, járok terhesgondozásra, csak a 12. és a 18. heti uh-ot, nem a saját dokim csinálta, hanem Pesten csináltatjuk magánban, ott viszont csak leletet adnak, és nem hajlandóak a kiskönyvbe írni. A 7. hétig meg meddőségibe jártam, addig nem is volt kiskönyvem. Így viszont a saját dokimhoz nem fogok tudni 4x uh-ra menni a terhesség alatt....
2022. jún. 29. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő adta az igazolást h x-szer megjelentem nála a terhesgondozáson. Egy a4es lap, ezt kellett a kormányablakban az igényléskor odaadnom. A kiskönyvemet senki nem nézte.
2022. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég a védőnőtől is vagy bárkitől aki ír bele. Én olyan kórházban szültem, ahol a szüléskor voltam először nem ismertem ott senkit, de ugye elkérték a kiskönyvem és látták, hogy gondozott volt a terhességem, így az orvos aki felvett ki is állította az igazolást.
2022. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Védőnő minden alkalommal pecsétel bele

Köszönöm

2022. jún. 29. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiskönyvbe össz vissz 5db védőnői pecsét volt mind a 2 terhességemnél.

Jartam én minden hova, csak sehol nem pecsételtek bele, hanem papírt nyomtattak.


Mind a 2x megkaptam

2022. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ma már nem kell pecsétet gyűjteni. Elég a lelet.;)
2022. jún. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórház adott egy igazolást, hogy gondozott terhességből született a gyerek, elég volt csak ezt feltöltenem a felületre.
2022. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Minden leletem megvan a vizsgálatokról. :)
2022. jún. 30. 08:49
 8/8 anonim válasza:
. Tz
2022. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!