Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi pótlék elbírálása...

Családi pótlék elbírálása mennyi idő volt mostanában ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés

Október elsején igényeltem még nem bírálták el. Január 8-ig nem lehet hívni se őket.

Nem ezen múlik a megélhetés de nevetséges hogy ilyen lassan megy az ügyintézés, már el is felejtettem hogy igényeltem.


2023. jan. 3. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nevetséges?

Nekem a gyest, ami alanyi jogon jár, azt bírálták el 5 hónap alatt 🤣🤣

2023. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy dec 22-től közigazgatási szünet van, de ha október elején beadtad, azóta hogyhogy nem érdeklődtél? Novemberben, decemberben. Ez nagyon sok idő.
2023. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem talán 2-3 nap volt az elbírálás. Valami nem oke akkor ott. Vagy elkeverték vagy hianyzik valami hozzá.
2023. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2018 november végén az utolsó kedden adtam be, pénteken megjött a határozat. A december hónap elején a családi pótlékot még két gyerekre utalták csak, másnap a különbözet is megjött. Ez a két hónap nagyon hosszú idő...

Nem jött hiánypótlás a tárhelyre, amit nem figyeltél?

2023. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pár nap alatt elbírálták november végén. Sőt egy dátumot nem jól adatam meg és fel is hívtak, hogy nem jó és kedvesen elmagyarázta a hölgy, hogy hogyan tudom kijavítani. Délután beadtam a módosítást és másnap már el is fogadták. A pénzt is küldték pár nap múlva.
2023. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap volt, és már utalták is szinte azonnal ami visszamenőleg járt.
2023. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap volt nyáron ..de van akinek 3 4 is majd egyszerre utalják a pénzeket..

Valószínű a munkáltatód későn küldte el a papírjaidat

2023. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nap.Másnap már kaptam a határozatot,pedig délután csináltam meg ügyfélkapun.
2023. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem jött semmi, megnéztem. Anyasági is ami 8 nap kéne legyen másfél hónap volt igaz ott a kiutalás és nem az elbírálás tartott sokáig. Az után érdeklődtem telefonon ott is csak azt mondták hogy lassúak a megyémben, ez van.

Erről meg szimplán meg is feledkeztem, gondoltam majd hasonló lesz az ügyintézés ideje, de ez még annyira se mozdult előre.

2023. jan. 3. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nem komárom megye?
2023. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!