Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen fajta támogatásra -és...

Milyen fajta támogatásra -és azok alapján mekkora havi összegre- számíthatok szüles után ha még sosem volt munkahelyem? (nem azért mert naplopó vagyok hanem mert most nyáron fogom befejezni a felsőoktatásbeli tanulmányaimat)

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
38.000Ft ez a családi és a gyes együtt.
2013. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors valaszt :)
2013. máj. 16. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, illetve ha eljársz rendesen terhesgondozása, akkor 64 ezer egyszeri anyasági támogatás.

Nem írtad mikor szülsz, de ha szülésig tudsz dolgozni még 180 napot legalább, akkor jogosult leszel tgyásra és gyedre, mivel a felsőfokú tanulmányaidból is figyelembe vesznek 180 napot, ha nappalin tanultál.

2013. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia! neked is köszönöm a választ :) még csak 6 hetes vagyok szóval még az elején... igen, nappalira jártam/járok és rendesen fogok járni terhesgondozásra. 180 nap...?? tyű az jó sok. 1vizsgálaton vagyok túl de ha az orvos nem talál veszélyt akkor megpróbálok vmi melót szerezni de ki vesz fel egy terhes lányt??? suli mellett se találtam hosszú távra :/ hol érdemes próbàlkozni? vmi alkalmi melót talán?
2013. máj. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!