Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A tgyás-t a munkahely vagy a...

A tgyás-t a munkahely vagy a lakcím szerinti oep-nél kell igényelni?

Figyelt kérdés
Mert nekem a kettő 200 km-re van egymástól. A munkahelyem nem kifizetőhely. A táppénzt a munkahely szerintinél kellett igényelni. Október 16ra vagyok kiírva de elutazni már nem tudok hogy esetleg papírokat töltsek ki. Mekkora herce-hurca lenne így távolból elintézni ezt?
2013. aug. 11. 15:34
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Az én munkahelyem sem kifizetőhely és a munkahely intézte.
2013. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hàt nem kell szemèlyesen intèzni,elèg elpostàzni a papirodat az oep-hez ès ök intèzik!
2013. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a táppénzes papíromat nekem is a munkahely intézte viszont nekem előtte a főnökömnek kellett elküldenem és a könyvelője küldte tovább az oep-hez. nekem most akkor milyen papírokat kell elküldenem a főnökömnek hogy ő tovább tudja küldeni az oep-hez? vagy kérjek a főnökömtől foglalkoztatói és jövedelemigazolást és küldjem el én az oep-hez? és akkor most melyik oephez is kell küldeni?
2013. aug. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!