Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Táppénzből számolt TGyás, -...

Nonoka76 kérdése:

Táppénzből számolt TGyás, - Gyeddel is jól járok?

Figyelt kérdés
Gyesről visszatérő anyuka vagyok, a felgyűlt szabinapokat kivettem, ez idő alatt kiderült, hogy érkezik a kistesó,2014. május 19.-én. A biztosítási viszonyom, munkahelyem 2007.júliusa óta ugyanaz, bruttó bérem 197000,-Ft. A főnököm rendes,de nemigen tud vissza tenni a poziciómba, erőlteti a táppénzt,de attól félek,hogy az alapján sem a tgyás, sem a gyed számításánál nem járok túl jól. Erőltessem a minimum március 16-ig történő alkalmazásomat, (akkor meg lenne a gyest követően a 180 bérezett napom) és csak utána menjek 2hónapra szülésig táppénzre, vagy belemenjek a teljes táppénzes verzióba. Hogy járok jobban hosszútávon? Táppénz esetén a 2 gyerek után érdemes-e nekem igényelni a családi adókedvezményt?
2013. okt. 18. 11:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!