Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi szabadság jár, ha...

Mennyi szabadság jár, ha 2012.10. hóban szültem, előtte végig táppénzen voltam?

Figyelt kérdés
Nem vettem ki szabadságot 2012-ben. Gyed után megyek vissza, és érdekelne, hogy mennyi szabi jár nekem? 1975+2 gyerek.
2014. márc. 6. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi adatból senki nem fogja neked pontosan megmondani.

Fontos, hogy 2012-ben maradt-e benn szabid. Ezen kívűl ugye jár a tgyás időtartamára és a gyed első 6 hónapjára, meg ha visszamész majd részarányosan az idei évre is kapsz szabit.

Ha a munkaügyesedet megkérdezed pontosan megmondja neked.

2014. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy 2012-ben NEM vettem ki szabit! Miért akarsz válaszolni, ha még a kérdésem sem olvasod el rendesen?

Azért kérdeztem itt, mert a munkaügyest nem akartam, hisz ki akarnak rúgni.

Nem értem, miért írsz, ha érdemben nem tudsz válaszolni??? Magamnak kiszámoltam, de gondoltam, hátha itt olvassa egy hozzá értő is, és megerősít, vagy éppen kijavít engem.

2014. márc. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!