Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kapott ma más is Gyást (Tgyás)...

Kapott ma más is Gyást (Tgyás)? Egy havi összeget kaptatok? Csak mert én ma kaptam 3 napi összeget, és tudtommal 1 havit kellett volna, nem tudom hova tenni ezt az utalást!?

Figyelt kérdés
28 nappal előbb lett igényelve, januárban kaptam a decemberit ami 8 nap volt, februárban kaptam egy összeget ami elvileg a januári volt ( utána számoltam azért gondolom hogy a gyás lehetett, nem volt a közleményben semmi) most meg kellett volna kapnom a februárit.
2014. márc. 6. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
beadtad a születési anyakönyvi kivonatot? Mert amíg nem igazolod, hogy megszültél, addig nem utalnak.
2014. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen február 13-án postára lett adva , és már tuti megérkezett, mert a többivel együtt adtam fel(családi, anyasági)ezekről kaptam visszajelzést levélben , de a gyásról még nem. Azt nem értem mért küldenek csak 3 napi összeget?
2014. márc. 6. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hanyadikán született a baba?
2014. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Február 2-án.
2014. márc. 7. 18:05
 5/5 A kérdező kommentje:
De jan. 20-ra voltam kiirva .
2014. márc. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!