Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha megigényeltem a tgyást,...

Ha megigényeltem a tgyást, mikor küldik? Csak az elbírálást mondták, hogy 20 nap.

Figyelt kérdés

é smondták, hogy az értesítőben benne lesz milyen időszakra jár. (amit nem értek, hogy nem mindenkinek 168 napra? ez nem általános?)de erről csak az jutott hirtelen eszembe, hogy az összegről meg nem küldenek értesítőt, hogy mennyi lesz?

arról nem. ez volt a válasz. ezen meglepődve, eljöttem egy köszönömmel.


és most semmit nem tudok.

mikor utalják?

valóban nem írnak bele összeget, az ember csak a számlán látja??

az időszak meg nem természetes, hogy 1687 nap??


2014. ápr. 17. 18:38
 1/1 A kérdező kommentje:

*168 nap


és a nyilatkozatot(nyilatkozat, hogy tgyás mellett nem folytatok kereső tevékenységet) meg visszaadták (ami a foglalkoztatói igazolás mellett volt) hogy azt csak szülés után vigyem be. most miért nem vette el?

2014. ápr. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!