Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha 28 nappal korábban igénylem...

Ha 28 nappal korábban igénylem a TGYÁS-t, akkor a szülés időpontjáig tényleg le kell mondanom a kisebb gyermekem után járó GYES-t?

Figyelt kérdés
Az egyik korábbi kérdéshez érkezett válaszban olvastam ezt, de még nem hallottam erről és sehol sem olvastam ilyet. Volt esetleg, aki hasonló szituációban volt már idén? Nem igazán tartanám logikusnak, hogy kevesebb mint egy hónap miatt le kelljen mondani, majd újra megigényelni a GYES-t.

2014. máj. 12. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az egy régebbi válasz volt. Mert az, hogy egyáltalán két ellátás jár csak idei évtől létezik.
2014. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma érkezett a válasz. Írtam a válaszolónak privátban, de nem válaszolt.
2014. máj. 12. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nem érek rá, egész nap a net előtt ülni, nemrég válaszoltam, de ha bemész a Mák-hoz felvilágosítanak.
2014. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!