Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van egy nagy gondom. Lehet...

Van egy nagy gondom. Lehet hogy terhes vagyok és nem tudom hogy mit tegyek? 19 éves vagyok. Az orvos azt mondta a vizsgálaton hogy terhes vagyok de már 3x teszteltem és mind negatív lett.

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy mit jelent amit az orvos a papíra írt.

BV: lúdtojásnyi uterus afv-ben szabad környezetben. Ez terhességre utal?



2014. máj. 18. 10:29
 1/7 +bloodred+ ***** válasza:
Hát ez eléggé arra utal, kb. 5 hetes terhességre.
2014. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy lúdtojásnyi méretű a méhed, ami kb. 5 hetes terhességnek felel meg. Gondolom, csak tapintással vizsgált, ultrahangon lehetne látni biztosat.
2014. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Igen csak kézzel vizsgált meg ultrahangra június 2-án megyek. Mit kaphatók ha már van 1 szakmám de meg tanulok?
2014. máj. 18. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen tanulsz?
2014. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem szakiskolában.
2014. máj. 18. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyes: 25.650 Ft/hó.

Családi pótlék: kb. 12 ezer Ft/hó.

Kb. pelenkára és tápszerre elég lesz egy hónapban az elején.

Aztán egyszeri anyasági támogatás 64 ezer Ft, ha lesz a terhes könyvedben legalább 4 orvosi pecsét.

Ha a gyermek apja dolgozik, akkor kaphat családi adókedvezményt, havi 10 ezer forintot. Ha a férjed, akkor a terhesség 91. napjától kérheti, ha nem a férjed, akkor a gyerek születése után.

2014. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+gyerektartás...
2014. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!