Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van itt valaki, aki Ausztriábó...

Van itt valaki, aki Ausztriából kapja a gyest, családit?

Figyelt kérdés
A párom már lassan 10 éve kint dolgozik,elég talpraesett ember. A fiúnk 20 hónapos,már 3 hónapos korában beadtuk a kérelmet, "drága Magyarország" 9! hónapig ült a papírjainkon,végül megkaptuk a családi pótlékot 2 hónapja. A gyest még azóta se... Küldtek egy papírt,amiben kérték a bankszámlaszámunkat,ezt vissza kellett küldeni és azóta semmi. A párom ma felhívta őket és azt mondták,hogy valami nyomtatványt elküldtek Budapestre,mert igazolniuk kell,hogy innen nem kapunk semmit. Kérdem én,még hányszor kéne kitöltenünk ezt a papírt? Itthon mindenről lemondtunk,kétszer is ki kellett töltenünk ugyanazt a nyomtatványt,a családi pótlékot már megkaptuk,akkor mégis mi ez már megint? Nagyon ideges vagyok,mert nyilván nekünk sem mindegy,hogy havonta x euró plusz pénzünk van a gyerekre,vagy nincs. Nem panaszkodom,nem a GYES miatt szültem,de ami jár,az jár. Nektek mennyi idő,mire megküldik és miért variálnak ennyit? Miért van az,hogy egy magyar ismerősünk már a gyereke fél éves korában megkapta és nekünk miért kell éveket várnunk?
2014. máj. 26. 14:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!