Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jár nekem a diplomás gyed ha...

Jár nekem a diplomás gyed ha csak az abszolutórium van meg? 1 éven belül vagyok

Figyelt kérdés
köszi a választ és ha igen mennyi?22 éves anya
2014. júl. 3. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A diploma=absz.+nyelvvizsga. Tehát nincs teljes értékű diplomád, így nem.
2014. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Idén szültél?

Mész államvizsgázni? Kevés az infó. Van két lezárt féléved nappalin? Hallgatója vagy még az intézménynek vagyis most volt az utolsó éved (féléved?). Kevés az infó!

2014. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sziasztok bocsi...hülyeséget irtam!

szval:

államvizsgáztam jan ban.decemberre vagyok kiirva

minden félévet teljesítettem

már nem vagyok tanuló de azt irták ha a diploma megszerzést köv szülok 1 évvel jár ugyanugy...viszont azt nem tudom h jár e akkor is a nincs nyelvvizsga

2014. júl. 3. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jár, de az OEP-nél tudsz felvilágosítást kérni. Gondolom, ha nincs meg a nyelvvizsga, akkor még a diploma sincs meg teljesen. Mindenesetre ez miatt az OEP-et kérdezd.
2014. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké és köszi mindenkinek
2014. júl. 3. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem jár, mivel nyelvvizsga hiányában - a sikeres államvizsga ellenére - nincs meg a diplomád...
2014. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elvileg jár,utánakeresem de majd beszélek az oep-pel ez ügyben!
2014. júl. 5. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Helló, tudjátok segíteni, hogy lehet ennek utána olvasni pontosan? Én januárban végzek, de levelezon járok, ekkor is érvényes? Meg nem vqgyok terhes, de tervezzük a masodikat.
2014. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! A diplomás gyed csak nappalin tagozatosoknak jár!!
2014. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!