Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nektek megjött már a gyes?

Nektek megjött már a gyes?

Figyelt kérdés
Nekem még nem, pedig negyedikére volt ki hirdetve hogy utalják... (OTP-nél vagyok)

2014. aug. 5. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, tegnap reggel megjött. K&H
2014. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel. OTP.
2014. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én májusban szültem, beadtam az igénylést Tgyásra, és azóta se utaltak, már kezdek nagyon ideges lenni...

A múlthónap elején 4.én vittem be nekik pótlapot, mert azt nem küldte be a munkahelyem, de azóta se jött utalás, pedig azt mondták, hogy most augusztusban megkapom.

Ilyenkor hol tudok érdeklődni? nem tudjátok véletlenül?

Kérdező, neked ez az első hónap gyes amit kapnál?

2014. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, én november végén szültem, a tgyás-t én se kaptam meg azonnal. Azt hiszem a második hónapban kaptam meg az igényléstől számítva. Sajnos ez ilyen. Viszont ez idegesít hogy nem kaptam meg még a gyest, holott az egyik válaszolónak megjött már, és ő is otp-s.
2014. aug. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!