Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hol kérhetnék még egy papirt...

Hol kérhetnék még egy papirt a fiam tartós betegségéről, amit az oviba le kell adnom?

Figyelt kérdés

meghosszabbitották a fiamnak a tartós betegségéről(asztmás) a papirt,és ez kellene az óvodának,az étkeztetés miatt,hogy féláron legyen megint neki.

De nekem csak 1papirom volt róla,amit az államkicstárba kellett leadnom,hogy tovább folyósitsák a gyest+emelt családit.

Honnan kérhetnék még egy ilyen papirt?Államkincstár?vagy a pulmonológustól,kitől?

Köszönöm!


2014. szept. 17. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvostól, az űrlapot te is letöltheted. Nekünk is kell kérni még egyet, mert a közgyógyhoz is külön le kell adni.
2014. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. szept. 17. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azóta gondolom már megoldódott, de gondoltam leírom- nekünk az oviba a másolatot is elfogadták.
2014. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,igen megoldódott azóta :)

Nem kellett kérni újat,hanem elég volt az a pair,amit azt hiszem a mák küldött (de ebbe már nem vagyok biztos),amiben le van irva hogy mennyi összeget,mikortól meddig kapok,az emelt családi pótlékra vonatkozóan.Ezt kellett csak bevinnem.

2014. okt. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!