Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit írjak a GYES kérelmes...

Mit írjak a GYES kérelmes papírra a gyermek adatainál oda, hogy "Mióta van a háztartásban? "?

Figyelt kérdés
A gyerek születési idejét, vagy azt, hogy hányadikán jöttünk haza a kórházból?
2014. szept. 23. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A születési idejét.
2014. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Azt h hányadikán mentetek haza. A születési dátumot külön kell megadni.
2014. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én a születési idejét adtam meg, és jó volt úgy. Mivel a pelenkát, popsitörlőt, stb. neked kell vinned a kórházba, azt a te háztartásodból adod, tehát a gyerek a háztartásodban van.
2014. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A születési idejét kell odaírni. Szerintem nem olyan elvetemült kérdés, elég hülyén fogalmazták meg. Pl. egy örökbefogadott babánál eltér a kettő, gondolom azért írták így.
2014. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem hülye kérdés, ezen én is elgondolkodtam anno. Megkérdeztem, és azt mondták hogy a születési dátum kell oda. Ahogy a 6. válaszoló írta, lehet eltérő a születési dátumtól, például örökbefogadott gyermekeknél.
2014. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ezen én is fennakadtam annak idején, furcsa a megfogalmazás. Vér szerinti gyermek esetén valóban a születési idejét kell odaírni, és hamar beugrott nekem is, hogy örökbefogadott gyermeknél lehet eltérő dátum :)
2014. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
születés ideje, vagy örökbefogadás időpontja
2014. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Születési idejét.
2014. szept. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!