Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » TGYÁS-t csak a szülés előtt...

TGYÁS-t csak a szülés előtt 28 nappal vagy a szülés után igényelhetem, van a két időpont között is bármikor?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Legkorábbi idopont a szules számított napjától 28 visszafelé a legkésőbbi pedig a szules napja: a kettő kozott bármikor igényelheted.m
2014. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármikor.

Én a kiírt időpont előtt 22 nappal kezdtem.

2014. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sziporkaszivem válasza:
Azért azt vedd figyelembe, hogy szülés után szükséges a gyerek TAJ számának megadása is. Ezt elvileg postán küldik ki és pár hétbe is beletelik, de ha felhívod az OEP-et (vagy nem tudom pontosan, kik adják ki), akkor meg tudják mondani a számot. Az ügyintézésnek talán 28 nap az átfutási ideje. Ezügyben sok rémhír kering, de nem kell megijedni, rendesen utalják. Amúgy sok erőt, türelmet a babához! :)
2014. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!