Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szeptemberben volt 2 éve hogy...

Szeptemberben volt 2 éve hogy itthon vagyok, terhességi táppénz, Tgyás, gyed-en. Mennyi szabadságom van közalkalmazottként, ( óvodapedagógus) hogy tudom ezt kiszámolni?

Figyelt kérdés
Március 1-től mennék vissza dolgozni, akkor lesz 2 éves a legkisebb gyermekem. előtte kivenném a felhalmozódott szabadságaimat. Azt tudom, hogy alap esetben 46 nap jár, plusz a gyerekek után is jár pótszabadság. De ez az itthon lét alatt úgy tudom nem jár teljes egészében.
2014. okt. 9. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel 2012-ben voltál terhességi táppénzen, akkor még járt rá szabadság, de ha 2013-ban is voltál táppénzen, akkor a 30 nap keresőképtelenség felett már nem jár.Jár a tgyás idejére, illetve a gyed első hat hónapjára. Gyerekes napok is ezen időszakokra járnak. Az össz felhalmozódott szabik száma függ még attól, hogy 2012-ben mennyit vettél ki a 46-ból. Pontos számot a munkaügyes tud adni neked.
2014. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A babám 2013.03.04-én született, tehát addig voltam táppénzen. Akkor arra a időszakra nem jár januártól? Attól még 2012.szept.-ől-dec.31-ig jár?

1013.03.04-től voltam TGYÁS? és utána GYED Azóta is.

2014. okt. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!