Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés
szivárvány nevű felhasználó kérdése:

TGYÁS, GYED, GYES számítása?

Módosít-e a tgyás kiszámításán az, ha 2014.októbertől táppénzen van a kismama egészen a szülésig? (2015 február)

2007 novembertől folyamatos biztosított voltam, tehát elvileg a szülést megelőzően megvan a 180 biztosított naptári nap, de a táppénz módosít-e az összegen vagy az előzőekben kapott bruttó bér a mérvadó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: TGYÁS, GYED, GYES kiszámítása

2014. okt. 11. 12:52  Privát üzenet  

A válaszok
a táppénz NEM számít bele sem a Tgyás ,sem a gyed számításában,így a táppénz előtti 180 bérezett napodat fogják számításba venni :)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. okt. 11. 16:03 Privát üzenet
nem módosít

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. okt. 11. 16:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen így gondoltam én is, de több szem többet lát...:)

# 3/3Időpont 2014. okt. 11. 16:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeptemberben volt 2 éve hogy itthon vagyok, terhességi táppénz, Tgyás, gyed-en. Mennyi szabadságom van közalkalmazottként, ( óvodapedagógus) hogy tudom ezt kiszámolni?
TGYÁS, GYED számítása 2. gyereknél hogyan?
Gyed számítása második gyermeknél, miből?
Második gyerekkel gyed számítása?
Táppénz utáni szülés esetén mennyi juttatásra (TGYÁS, GYED) számíthatok?
Gyed számítása, ha 2 gyerek között kiveszem a szabit+ táppénzre megyek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!