Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ezek az országok közül hol...

Ezek az országok közül hol van a legtöbb megélhetési támogatás és hova érdemes menni:?

Figyelt kérdés

Anglia,németország,olaszország,amerika,kanada,svájc norvégok svédország hogyan kell igénylni bármi féle támogatást kb menyit adnak ha van egy házaspár 2 gyerekel meg a nö terhes ? és ha kint megszületik a gyerek akor ő már állampolgárságot kap és akkor a szülök letelepedhetnek vagy nem adják ki az állampolgárságot... kb mennyivel jobban lehet megélni kint pl mennyibe kerülnek alap dolgok , étel,ruha,telefonok,elektronikus dolgok


még érdekel hogy repülőt azt ki fizeti ki hol kell igényelni vagy valami kedvezményt legaláb és hogy kint amig nincs munkája a családnak addig adnak lakást vagy ha nem mennyibe kerül egy egy szobás lakást kibérelni , ennek mi a menete? ebben az országba nem lehet megélni rendesen sose lesz gazdag itt az ember meg munkát se adnak neki .. olyan válaszoljon aki tapasztalata van idiotákra nem vagyok kiváncsi , csak olyan irjon aki normálissan leírja a válaszokat


2014. nov. 1. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az idióta!
2014. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te komolyan feltételezed, hogy BÁRMELYIK országban CSAK ÚGY adnak támogatást, állampolgárságot, lakást? Meg fizetik a repülőjegyet? Szerinted melyik ország várja tárt karokkal azokat az embereket, akiknek rögtön fizetni kellene? Egyik sem.

Én Angliában élek, erős a szociális háló, de a járandóságokhoz kell ott eltöltött idő, munkaviszony stb.

Az étel, ruha olcsó, a közlekedés, szállás drága. De ha megérkezel, senki nem törődik veled az állam részéről, neked kell először megteremtened az alapvető egzisztenciát, dolgozni menni, és ha elég időt dolgoztál, akkor esetleg kaphatsz támogatást.

2014. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Én Németországban élek, itt ilyen szempontból nem előnyös, nem dúskálnak errefelé a támogatásban, de mondjuk mi dolgozni jöttünk.

Drága a biztosítás is, ha itt akar szülni a nő.

Állampolgárságért mindenütt le kell élni 4-5 évet, majd utána kérvényezni és vizsgázni, úgy megkapod. A babának jár, ha kint születik.

Angliában 3 hónapig jár a munkanélküli segély amint kimész. Németországban csak ha már dolgoztál.

A többi országról nem tudok.

De mindenképpen olyan helyre menjetek, ahol a nyelvet legalább alapszinten beszélitek.

Minden országban vannak nyelviskolák. Nálunk fizetős, máshol nem mindenütt.

A norvég nagyon nehéz, nem kezdeném azzal.

Svájcban meg nem a bevándorlók élnek jól :P

2014. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat picit alulkepzett vagy, hogy finoman fogalmazzak....

Tamogatast csak azert, mert gyereked van, sehol nem fognak csak ugy adni. Munkavallalas, letelepedesi engedely, stb.

Allapolgarsagot szuletesi hely alapjan a gyereknek, akinek mindket szuloje magyar europaban sehol nem adnak. Az USAban igen, oda nem tudtok kijutni.

Megelni munkabol lehet, az elet altalaban a jovedelemhez kepest nem draga


A repulot az fizeti, aki repulni akar es a lakast is. Hogy mennyibe kerul, az az orszagtol fugg, de van ahol pl ponterndszer is van.


Ennyi esszel, ami neked van, nem csodalom, hogy nem tudsz megelni. Kint se lenne jovod.

2014. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

És ilyen emberek tényleg vannak... Hihetetlen... Honnan jött egyáltalán az ötlet, hogy egy idegen ország majd szó nélkül eltart titeket?

Nem tudtok rendesen megélni, de már jön is a harmadik gyerek a semmire? Gratulálok.

Képzeld nekem se ADTAK soha munkát. Én kerestem magamnak. Mindig azok sírnak a legjobban, akik elvárják hogy állambácsi mindent a seggük alá tegyen, aztán fel vannak háborodva ha nem...

A gyereked akkor is magyar állampolgár lesz, ha külföldön születik. Ez már egy ideje így van, az ilyen kis haszonlesők miatt.

Hűűű... Lehet lepontozni, de mindig fölmérgelem magam az ilyeneken. Én tanulta hosszú éveket, folyamatosan képzem magam, küzdök az előrejutásért, más meg jól elvan a segíjkéből...

2014. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdés nem provokáció, akkor áruld már el nekem, hogy mégis hogy gondoltad, hogy bárki aki kimegy külföldre az a semmire rögtön fizetik a repülőjegyét, lakást kap, pénzt kap..

Ilyen sehol a világon nincs.

2014. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Angliában 3 hónapig jár a munkanélküli segély amint kimész."


Nos, ez lehet papíron így van de a valóságban senki nem kap munkanélküli segélyt amíg minimum 1 évet nem adózott az országban. Ha már jogosult lesz akkor is a legmagasabb összeg amit kaphat az heti 75.20 font.

(tudom, ilyen helyen dolgozom, ebben a témában benne vagyok)

2014. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés a Humor kategóriába kellene legyen...
2014. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Ajánlom a Holdat vagy az Antarktiszt! Jó utat!
2014. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sem fogsz jól élni munka nélkül. Sem itthon, sem Németországban, sem Norvégiában, ......

Én a kérdéseden még ott akadtam ki, hogy "mennyibe kerülnek alap dolgok , étel,ruha,telefonok,elektronikus dolgok". A telefonOK és elektronikus dolgok mióta tartoznak az alapvető létszükséglethez? Nekem az az étel, ruha, gyógyszerek, tisztálkodási cikkek, stb.

2014. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!