Beus84 kérdése:

Már a 3. havi GYEST nem kaptam meg. Hiába érdeklődök nincs válasz. Hová kell ilyenkor fordulnom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kormányablak? Bementél és nem szóltak hozzád?
2015. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Önkormányzat, szociális osztály, saját ügyintéződ, akihez név szerint tartozol.
2015. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba?miért nem kaptál?kinél érdeklődtél?
2015. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, véletlenül elment. Ha kaptál valamilyen ellátást a szülés előtt, akkor azt előbb az önkormányzatnál meg kell szüntetned. Aztán igényelheted az államkincstárnál a GYES-t. Ha ezekkel megvagy, de még mindig nem kapod, akkor is az államkincstárhoz menj, mert onnan kellene kapnod.
2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

2015. április 1-től a Megyei Kormányhivatal illetékes a csp, gyes, gyet, egyszeri anyasági támogatás ügyekben. Tehát első körben ott kellene érdeklődni. (e-mail és telefonos elérhetőség, ügyfélszolgálat ideje a kormányhivatal honlapján elérhető)

Külföldi munkavállaló van a családban? Ha igen, ennek az ügyintézési ideje hosszabb.

2015. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most igényelted és még nem kaptál egyet sem? Vagy eddig kaptad, csak most 3 hónapja nem? Én kormányablaknál adtam be az igénylést, szóval ott is utána lehet nézni.
2015. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
februárba igényeltem meg és azóta semmi. Már az Államkincstárnál is érdeklődtem és a kormányhivatalnak is írtam de még válasz se jött. Bemenni nem tudok mert az legalább 10 ezer forintomba lenne és annyim meg nincs. A legelső hózászlónak csak annyit ha csak gúnyolódni tudsz akkor ne is szólj a kérdéshez semmit.
2015. máj. 4. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:
telefonálj...nem hiszem hogy 10 ezer lenne az utazás hacsak nem 100 km-re van a legközelebbi kormányhivatal....(tudom mennyibe kerül az utazás mert napi szinten ingázom)
2015. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jól lett kitöltve a nyomtatvány, vagy lemaradt valamilyen dokumentum.

Hívd fel az illetékes kormányhivatalt, ugyanis már hozzájuk tartozik.

Itt vannak az elérhetőségek:


[link]


Egyébként azt azért én is kétlem, hogy 10e lenne az oda-vissza út, annyira azért nem lehet messze. De mindegy.

2015. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj, de mi gúnyos volt a válaszomban? 1-es.
2015. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!