Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha nem jár CSED (TGYÁS),...

Ha nem jár CSED (TGYÁS), akkor diplomás GYED-et a szülés idejétől igényelhetek? Melyik állami szervhez lehet az ilyen jellegű kérdésekkel fordulni? Államkincstár? Önkormányzat? OEP?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mivel nem leszek se táppénzen, se alkalmazásban a szülés idején, mivel a munkaviszonyom most szűnik meg július 31-el, ezért próbálom kideríteni, hogy milyen juttatások és mikortól illetnek meg. Diplomás GYED-re jogosult vagyok. Köszönöm a segítséget!

2015. júl. 9. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kormányhivataloknál tudsz érdeklődni, átvették a MÁK-tól ezeknek az ügyintézését.
2015. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor szerezted a diplomát? Ugyanis nem lehet korlátlan ideig igénybe venni...
2015. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatban. 2016-ban szerzem.
2015. júl. 10. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy offolok, de ha sikerült kiderítened, megírnád? Mi még csak tervezzük a babát, de ha összejön, én is csak diplomás GYED-re leszek jogosult.
2015. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találtam valami 111 oldalas családtámogatási kisokost, aminek a 63. oldalán azt írják, hogy diplomás GYED a szülés időpontjától a gyermek egy éves koráig jár. Bruttó 85.000 az osztatlan képzésé most. Hivatalba jövő héten megyek.
2015. júl. 10. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!