Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lenne abból hátrányom, ha...

Lenne abból hátrányom, ha munkahelykeresésnél letagadom a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 09:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

egyedülálló vagyok gyerekkel.

valószínűsítem ez az elutasítások oka javarészt, mert a "pályázati feltételeknek" mindig megfelelek viszont.

2015. aug. 18. 09:59
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
hát elég kellemetlen ha utólag kiderül valahogy
2015. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Mumusan ***** válasza:
58%
Persze. Kevesebb szabi, nuku adókedvezmény.
2015. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Mumusan ***** válasza:
84%
Jobban jársz, ha adod a munkamániás családanyát, aki tele van segítőkész rokonokkal, és egy tucat babysitterrel. Határozott kiállás, és megnyerő leszel a munkaadónak.
2015. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

adókedvezményt amúgy is tudo érvényesíteni később, nem is baj, ha gyűlik, mert munkabérhez csapva olyan, mintha nem is lenne..


amúgy nekem is kellemetlen, hogy ezért nem vesznek fel, szóval nem igazán érdekel, hogy kellemetlen, ha kiderül..

2015. aug. 18. 10:01
 6/24 A kérdező kommentje:

"adod a munkamániás családanyát,"


szerintem ez nem hatna meg senkit..

2015. aug. 18. 10:02
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Sztem igazad van. Elvileg meg sem kerdezhetnek. Ha nekik nem kellemetlen, hogy ez alapjan itelik meg az embert.


Ezen mar en is gondolkodtam, hogy hogyan lehet ezt a kerdest kikerulni. Bar en mar azzal is talalkoztam, hogy azert nem vettek fel, mert ha nincs is gyerek de pont abban a korban vagyok, hogy majd lesz. :( Mocskosak!

2015. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
Ha beteg lesz a gyerek, hogyan mész vele táppénzre?
2015. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

igen utolsó, ilyen is van, ha ember gyermekvállalási korú

ezt meg az egyedülállósággal lehet kijátszani

2015. aug. 18. 10:07
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem biztos, hogy ezért nem vesznek fel. Ezer oka lehet még. Főleg ha többen is jelentkeztek arra az állásra.

Én biztosan úgy adnám elő, hogy a nagyszülőkkel élünk együtt, és ők vigyáznak rá, amikor dolgozom. Hogy ne jusson eszükbe, hogy ezért nem tudnék dolgozni.

2015. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!