Felvettek dolgozni szept közepétől, akkor voltam 12 hetes terhes. Azóta agyalok, hogy elmondjam- e vagy csak dec közepén a próbaidő után?

Figyelt kérdés

Nem ìgy terveztem,de màr mindegy. A munka tetszik, elégedettek is velem.

Szeretnék is ide visszajönni gyed alatt,de ìgy? Mit fognak szólni?


2015. nov. 19. 08:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy 20 hetes és még nem látszik?

24 hetesen dec. közepén se fog?

2015. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
én elmondanám, mert ha utána mondod el, és bizonyítani tudják hogy a felvétel idején is már terhes votál, még fel is jelenthetnek, a kirúgás mellé. Én ezzel nem játszanék a helyedben.
2015. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen szólj a főnöködnek, ilyen esetben a legjobb út az egyenes, mert már az eltitkolás miatt sem biztos, hogy vissza fognak várni. Ha még nekik is kell rájönni, az nagyon nem jó pont.
2015. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Már a felvételkor szólnod kellett volna, erősen kétlem, hogy nem tűnt eddig fel nekik. Ha lapítasz akkor biztosra veheted, hogy próbaidő lejártakor búcsút intenek neked.
2015. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Miért jelenthetnének fel? Nem is vagyok köteles bejelenteni egyàltalàn. Nem hogy előre szólni. Szerencsére nem làtszik még.
2015. nov. 19. 14:31
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Szándékos megtévesztésért.

Azért, mert úgy vállaltad el a munkát, hogy tudtad, hogy nem fogod tudni betölteni csak minimális ideig.


Más az, ha eleve úgy vesznek fel.

És más az, ha egy régi munkatárs esik teherbe.


Semmi jóra ne számíts. Már félidős terhes vagy és még tovább akarod titkolni...

Az tuti, hogy ilyen hozzáállással tőlük se várhatsz jóindulatot. Az a legkevesebb, ha nem vesznek vissza.

2015. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Oké,ìgy értem.De akkor köszi ez nem vonatkozik ràm. Egyébként úgy volt,hogy megkaptam a telefonhìvàst,hogy felvettek és utàna derült ki,hogy baba van. Ekkor màr fél éve csak pecsételgettem mesi helyett, ami miatt folyton nőgyógyàszhoz jàrtam,az elején még csak- csak elküldött hcg tesztre aztàn augusztustól nem,mivel az emelkedett màjenzimre fogta hogy biztos hormon gond. Én meg nyilvàn elhittem. Amúgy az előző munkahelyemről próbaidő alatt a kisfiam miatt rúgtak ki. Ezek utàn semmi pozitìvat nem gondolok a munkàltatókról,azért döntöttem ìgy,hogy sokak tanàcsàra " mélyen kussolok". Ami meg nagyon bànt ugyan,de a kisfiamnàl is megszìvtam,most nem akartam csak gyesen lenni,hamàr ìgy alakult,és egész nyàrközepéig folyamatosan dolgoztam. Persze mondjuk nem is értem mit vàrtam ezen az oldalon,hiszen itt mindenki mindig mintaanya- apa, hibàtlan és tökéletes.
2015. nov. 19. 17:54
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Ez még nem ok, a munkáltató sem így fogja venni. Lehet sértődözni, de akkor is inkorrekt volt, akárhogy is akartad. Az a lényeg, hogy tudtad és nem szóltál. És még a Gyeded sem biztos. Így megérte eltitkolni?
2015. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Megérte! Tegnap este volt egy meeting ahol közölték,hogy véglegesìtenek,eltekintenek a 3 hós próbaidőtöl. És alàìrtuk a szerződést. 😁

Vàlasz a kérdésemre: megértik és örülnek annak a hozzààllàsomhoz,hogy a munkàmmal bizonyìtottam az alkalmassàgomat és nem bújtam ki sem a túlóràk sem a feladatok alól,persze hozzàtették,hogy elmondhattam volna előbb,de nyilvàn érthető,hogy nem tettem. Vàrnak vissza😁 Azt meg külön méltànyoljàk,hogy minél előbb vissza szeretnék majd menni dolgozni,de gondoljam csak àt,majd meglàtjuk.

Kb tàtott szàjjal hallgattam és elpityogtam magam,hogy ilyen létezik- egyàltalàn.

Tehàt "kedves" utolsó! Rohadtul megérte! És pont felesleges volt kiìrnom a kérdést!!!! De köszi.

2015. nov. 20. 05:28
 10/28 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó, mint ìrtam nem nem tudtam amikor felvettek,nem tudom mit hőzöngsz még.
2015. nov. 20. 05:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!