Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Főnököm felesége 2 hete szült...

Főnököm felesége 2 hete szült és mivel a melóhelyemen uborkaszezon van, megkértek hogy mindent ellátást intézzek el a nőnek. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Anyasági segély, családi pótlék, meg a gyes (vagyis ami a legelső időszakban jár). Hova kell mennem? Meghatalmazást már kaptam, hogy teljes jogkörrel eljárhassak. Megvan a gyerek születési anyakönyvi kivonata, lakcímkártyája illetve a terhes kiskönyv. Nagyon köszönök mindenféle iránymuatást!

2016. jan. 23. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nehez elhinni, hogy ilyen van...

tb kartya is kell hozza, anelkul nem megy.

kormanyablaknal mindket ugyet el lehet intezni. a no adatai is kellenek. szemelyi, lakcimkarty, tb kartya. az eredetit kell bevinni.

2016. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondtak, ez sima asszisztensi feladat. A feleség is nálunk dolgozik amúgy. Szóval vigyem magammal az anyuka minden iratát? Vagy a gyerek taj kártyája kellene? Ne haragudjatok, de ebben az ügyben teljesen tudatlan vagyok.
2016. jan. 23. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A CSED-et eleve a melóhely intézi akár uborkaszezon van, akár nem.

CSED igénylőt kitölteted a főnököddel.

Utána ti kiállítotok egy foglalkoztatói igazolást és a nő orvosa által kiállított terhes állományba vételes papírral együtt bekülditek.

[link] - a többihez is megtalálod a tudnivalókat

2016. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvasgatom itt a részleteket.
2016. jan. 24. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Családihoz kellenek az apuka adatai is, nem csak az anyukáé.
2016. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma mindent elintéztem. Ez egy 4 személyes Kft, szóval hiába a melóhely intézné, nincs rá ember és senki nem ért hozzá. De végül is egy nap alatt mindent elintéztem.Köszi :)
2016. jan. 27. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!