Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A ceg konyveloje tudja, h...

A ceg konyveloje tudja, h vissza kell igenyelni az adokedvezmenyt?

Figyelt kérdés
Nem kertem havonta a csaladi adokedvezmenyt,inkabb ev vegen egy nagyobb osszegbe szeretnem.Mivel gyeden vagyok es minden januarban nekunk kell kervenyezni(en nem tettem) a konyvelo tudni fogja,h kervenyezze es van kulonbozet(nekem a gyed miatt az oep kuldott egy okmanyt adobevallashoz)
2016. febr. 19. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja tudni, csak ha szólsz. Hiszen nem tudhatja, hogy az apa nem vette igénybe évközben, vagy nem ő igényli vissza.
2016. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jobb, ha szólsz neki, nem biztos, hogy tudja. Meg a párod és igénybe vehette és azt valóban nem tudhatja a könyvelő. Mondjuk én mindig rákérdezek az ügyfeleknél, ki jogosult családi adó-és járulékkedvezményre.
2016. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkuldtem postan az oep alltal kapott dokumentumokat es az apehtol kapottat is.Hozzacsatoltam egy levelet,hogy kernem a visszaigenylest a csaladi adokedvezmenyre,legyen szives az adobevallasnal feltuntetni.
2016. febr. 19. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!