Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Segítene valaki GYED ugyben?

Segítene valaki GYED ugyben?

Figyelt kérdés

Eleg bonyolult ugy, a lenyeg annyi, hogy az OEP kerne be hivatalbol a foglalkoztatoi igazolást. Mint megtudtam, ebben az esetben 21 napja van a munkaltatonak beküldeni az igazolást.

Mi történik akkor, ha ezt nemteszi meg? Meddig tolodhat a gyedem kifizetése?


2016. máj. 9. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Már miért ne küldené be 3 hét alatt? Az elég sok idő.
2016. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes kedves egyes! Márciusban igenyeltem, még eppen benne van az Oep szerint a határidőben. Szoval hatha mas normalis valaszt ad... Mi van a 21 nap utan?
2016. máj. 9. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak visszakérdeztem, hogy jobban lássam a helyzetet. De mindegy. Hívd fel az oep-et, és kérdezd tőlük, hogy akkor hogy lesz tovább. Itt nem hiszem, hogy pontos választ kapsz, elég speciális az eseted.
2016. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!