Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehet két munkahelyem gyed...

Lehet két munkahelyem gyed mellett?

Figyelt kérdés
1996 óta dolgozom egyazon munkahelyen. 2016.márciusától gyeden vagyok,így fizetés nélküli szabadságon. Most találtam egy helyet ahová mehetnék dolgozni gyed mellett. Be tudnak jelenteni itt,hogyha nem szüntetem meg a régit? Tehát kapnám a gyedet,mellette az új helyről a fizetést?
2016. aug. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerre 2 főállásod.

De ha a régi munkahelyre már nem szeretnél visszamenni, akkor mondj fel és számolj le velük. (ez nem érinti a gyedet).

Az új munkahely meg be tud jelenteni.

És akkor kapod a gyedet+fizetést.

Vagy ez csak ideiglenes munka, és később visszamennél a régi munkahelyre?

2016. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg az új hely csak 4 órára (vagy 2-re) jelent be.

Viszont akkor illik tájékoztatni a régi munkahelyedet, hogy van egy mellékállásod (ha hasonló munkakör, akkor főleg, és akkor meg is "tilthatják")

2016. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,de közben hiteles helyről megtudtam,hogy lehet 2állásom.gyed mellett ha fizetés nélkülin vagyok az elsőnél. :)
2016. aug. 23. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 2 állásod, de nem 2 főállásod. Óraszámtól függ.

Miért ragaszkodsz az előzőhöz is, ha van új? Ahogy előttem írták, ha azzal leszámolsz, az új állás mellett is kapod a GYED-et (ez az ún. GYED Extra).

2016. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könyvelő(k) szerint lehet 2 8órás is. Mert az első most igazából nem él,fizetés nélküli szabi miatt.Azért ragaszkodom az elsőhöz is,mert ha a gyerkőc 3éves lesz visszamegyek oda.
2016. aug. 24. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a 2. helyen jelentsenek be 4 órára. Ez miért olyan nehéz?

Viszont azt nem tudom, mondták-e a könyvelők, hogy ahol fizetés nélkülin vagy, oda kötelességed bejelenteni, hogy máshol főállásban leszel addig...

2016. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!