Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A munkahely hosszabbít szerződ...

A munkahely hosszabbít szerződést ilyenkor? Volt már rá példa?

Figyelt kérdés
Terhess vagyok de mire megszületik a baba lejár a szerződésem. Volt mar valaki ugy hogy ez alatt meghosszabbították neki a szerzősését, van rá esélyem?

#hosszabbítás #Munka szerződés. Esély
2017. jan. 7. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó munkaerő vagy és meg szeretn~nek tartani, előfordulhat.

De nem kötelességük és valójában magukkal szúrnának ki.

2017. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagy velük annyira, meg lehet beszélni, hogy legalább annyit hosszabbotsanak, hogy szülés itán járjon le.
2017. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hosszabbították meg nekem
2017. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, készültem a hegyibeszédre, hogy nem fogok táppénzre menni, csak addig hosszabbítsanak meg, hogy jogosult legyek csedre (3 hónap kellett volna még) erre legnagyobb meglepetésemre felajánlottak egy határozatlan szerződést, ha "szavamat adom", hogy oda térek vissza gyed után.

Ha jó vagy és rendes a főnök, bármi lehet. ;)

Drukkolok

2017. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!