Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED - van akinek ma sem utalták?

Bucibabuci kérdése:

GYED - van akinek ma sem utalták?

Figyelt kérdés

Eddig legkésőbb 5-én megérkezett számlára, most meg sehol semmi!

Ezt is később utalják, mint a családi pótlékot?

Most jutott eszembe, hogy a családi adókedvezmény év közbeni elszámolását nem kérem, ezért nem küldtem vissza a nyilatkozatot,vagy akkor is vissza kellett volna küldeni? Megnézem a tájékoztatót még egyszer, mert csak éppen átfutottam a papírt, gyerekkel a kezemben, aztán elraktam.


2017. febr. 7. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyedet 10-ig kell megküldenie ha az OEP utal neked.

A munkáltató meg a fizetésekkel szokta.

2017. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 10-éig utalnak, csak eddig minden hónapban rajta volt hamarabb.
2017. febr. 7. 09:15
 3/9 A kérdező kommentje:
10-éig várok. Olvastam itt egy kérdésnél, hogy már hétfőn számlán volt néhány embernek.
2017. febr. 7. 09:16
 4/9 anonim válasza:
Én sem kaptam még ma GYED-et. Nekem is 5-e volt a legkésőbb, amikor a számlámra érkezett.
2017. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom aki a munkahelytől kapta, fizuidőben. Oep nekem se utalt még.
2017. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kèt vàlaszolò, köszönöm, hogy a kèrdèsre vàlaszoltatok. OEP utal nekem is. Megnyugodtam, hogy nem kell utànajàrni, csak kivárják a hatàridőt. (Remélem :-) )
2017. febr. 7. 10:09
 7/9 anonim válasza:
Nekem eddig az OEP utalt, de sms-ben így van írva, hogy Kormányhivatal, nekem már 1-jén rajta volt a Gyed, furcsáltam is.
2017. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ma reggel megkaptam.
2017. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ivettke77 válasza:
Én még mindig nem....
2017. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!