Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Elküldhetnek-e CSED vagy GYED...

Elküldhetnek-e CSED vagy GYED alatt?

Figyelt kérdés
Most telik le a CSED-em.Mikor terhes lettem,azt mondta a könyvelő,hogy ha nem megyek vissza dolgozni fél évvel szülés után felmond a főnök.Megteheti? Még azt is tudni kell,hogy 2 éve alá kellett írnunk egy olyan papírt ami felmondás volt közös megegyezéssel,dátum nélkül.(tudom nem kellett volna aláírnom,már mindegy)Ezt most felhasználhatja?
2017. febr. 22. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha határozatlan idejű szerződésed van, akkor nem rúghat ki.

Igen, ha ilyen hülye voltál, akkor azzal a papírral most elküldhet.

2017. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja.Határozatlan idejű szerződéssel nem küldhetne el,de azt a papírt fel tudja használni.
2017. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony. Ő nem mondhat fel neked. De közös megegyezéssel megszüntethetitek a munkaviszonyt.

Ha te aláírtál egy biankó "felmondást" azzal most élhet...

2017. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha feljelentem,hogy azt a papírt még jóval a terhességem előtt,2 évvel íratta alá? Azt se tudtam,hogy az a papír még megvan.
2017. febr. 22. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod bizonyítani? Mert az hogy azt mondod az sajnos elég kevés.
2017. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A volt kolléganőmmel is aláíratta anno.Ő is igazolhatja.
2017. febr. 22. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát meg lehet próbálni, de ha a papíron mostani dátum van, akkor elég kicsi az esélyed, és mondjuk korántsem biztos hogy egy régi kolléganőd aki már nem dolgozik ott az bíróságra szeretne szaladgálni.
2017. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha szeretne,ha nem behívatom,nem fogom annyiba hagyni.az a 2 évvel ezelőtti papír azért lett megírva,mert a főnök 2 hónapra elment és helyettesítették,el is felejtettem már..na,mindegy,köszi a válaszokat!
2017. febr. 22. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, milyen okból (bár ezt a leghülyébb indok) a lényeg, hogy aláírtál egy dátumozatlan munkaszerződés megszüntetést...

Úgyhogy itt te is hibáztál.


Most már tényleg kíváncsi vagyok: azért, mert a főnök 2 hónapig nincs, azért neked miért kell bármi biankót aláírnod? Nem értem az összefüggést.

2017. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed sincs kérdező.Aláírtad,ők felhasználhatják.
2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!