Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyermekemmel itthon vagyok...

Alhana kérdése:

Gyermekemmel itthon vagyok csed-en, április 16-tól gyed-en leszek, a munkahelyemen fizetés nélküli szabadságot kell kérneü ez miatt. Kérdés, ha gyed alatt szülök még egy gyermeket akkor ő utána is jáe csed?

Figyelt kérdés

#gyed alatt szülés
2017. márc. 22. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. Abból fogják kiszámolni amiből először ha addig nem mesz vissza doglozni.
2017. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. márc. 22. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Fizetés nélküli Szabit kell kérni??
2017. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem igen, mert állami munkahelyem van.
2017. márc. 22. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked kérdező! Mindenkinek, aki gyed/gyes mellett nem dolgozik fizetés nélküli szabit kell kérni!
2017. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is irásban kellett leadni mit szeretnék igényelni. Ez vonatkozott nálam mindenre. Mikor terhes lettem hogy megszüntessék és táppenzre vegyenek mikor megszültem és csedre kerültem aztan gyedre. Mindenről papirforma kell. Ez a módi.
2017. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!