Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért nem érkezett meg még a...

Miért nem érkezett meg még a szülési szabadságos pénzem?

Figyelt kérdés
Április 19.ére voltam kiírva,előtte 2 héttel már leadtam a papírt a munkáltatóm felé. Ő küldött egy nyomtatványt amit kitöltöttem és vissza is küldtem. Azóta semmi. A pici taj számát kell majd elküldenem annyit beszéltünk még meg. Mi lehet a baj? A kórházból kaptam a záróm mellé 2 db igazolást azt hova kell leadni? Vagy azzal mit kell csinálni? Mert nem mondott senki semmit. Illetve az anyasági támogatást hol igényelhetem? És milyen papírok kellenek hozzá?
2017. máj. 8. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kell a születési anyakönyvi kivonat is, meg a kórházban kapott igazolás is a csedhez. Legalábbis nekem ezeket kellett mellé csatolni, bár én szülés napjától igényeltem.

Az anyaságit ügyfélkapun keresztül is meg tudod igényelni, vagy kormányablakban leadod a nyomtatványt. Netről le tudod tölteni a nyomtatványt, és azt is írják mi kell hozzá.

2017. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!